Slavnostní zakončení školního roku 2025/2026

Ve čtvrtek 25. 6. 2026 jsme se tradičně rozloučili s našimi absolventy - žáky 5. ročníku. Naši školu opouští 4 žáci a všichni směřují do ZŠ Okříšky.Naše mateřská škola se zároveň rozloučila s předškoláky, kteří půjdou od září do školy a ještě jsme pasovali prvňáky na čtenáře. Na rozloučenou jsme si zazpívali písničky, zarecitovali básničky s prázdninovou tématikou, krásně zatančili. Děti zahrály i divadýlko "O Budulínkovi". Akci jsme tentokrát uspořádali na nově zrekonstruovaném prostranství vedle školy. Bylo tam určitě víc místa pro účinkující i pro diváky. Akci nám perfektně nezvučil pan Schütz. Všem dětem přejeme krásné prázdniny a rodičům zaslouženou dovolenou. Těšíme se na shledání zase 1. září 2026.

Stanislav Bartheldy

Stanislav Bartheldy